Chcesz otrzymywać informacje o promocjach?
 • Informacja o stosowanych zabezpieczeniach

  Danym przekazywanym przez Użytkowników serwisu www.travelmakers.pl Travel Express sp. z o.o. zapewnia bezpieczeństwo.

  Travel Express sp. z o.o. nie przechowuje numerów kart kredytowych i numerów zabezpieczających tych kart.

  Travel Express sp. z o.o. zapewnia swoim Użytkownikom bezpieczeństwo przekazywanych danych, w szczególności danych dotyczących kart kredytowych/płatniczych. Bazy danych gromadzone na serwerach administrowanych przez Travel Express sp. z o.o. zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem systemem haseł oraz zabezpieczeniami fizycznymi i organizacyjnymi.

  Travel Express sp. z o.o. nie przechowuje numerów kart kredytowych i numerów zabezpieczających tych kart.

  Nie zalecamy wprowadzania danych kart kredytowych na nieznanych komputerach. Należy zadbać, aby komputer, na którym wprowadzane są dane dotyczące kart kredytowych był zabezpieczony przed wirusami i innym niebezpiecznym lub złośliwym oprogramowaniem, poprzez firewall (zaporę systemu), programy antywirusowe i zabezpieczające przed robakami, trojanami, programami szpiegowskimi (spy-ware) i umieszczającymi niepożądane oprogramowanie reklamowe (ad-ware). Programy zabezpieczające, jak i sam system operacyjny powinny być regularnie uaktualniane, poprzez instalację aktualizacji (update) i definicji najnowszych zagrożeń, jakie pojawiły się w sieci.

  Powyższe zasady są zasadami ogólnymi i dotyczą również korzystania z każdego innego serwisu internetowego, w którym wprowadzane są dane dotyczące kart kredytowych lub kodów i haseł pozwalających na dokonanie operacji finansowych. Polecamy zatem ich stosowanie za każdym razem, kiedy wprowadzacie Państwo w Internecie dane, które powinny być chronione przed dostępem osób trzecich.